Start › Forum › Odpowiedz na:
bardzo dobrze, że klient może elastycznie podjeść do umowy jak chce mieć taką wersje – smiało, chce korzystać zgodnie z umową nie ma problemu, choć zabrakło „czegoś” więcej 🙂