Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139060

Sieci PLAY TEN WYROK SĄDU SIĘ NALEŻAŁ !!! DOBRZE IM TAK !!!! od miesięcy NIE MA U NICH DOBRYCH PROMOCJI I PAKIETÓW !!!!- A telefony w ABONAMENCIE mają NAJDROŻSZE !!!! na tle innych sieci komórkowych !!!.