Gość
1 listopada 2013 o 14:03
Liczba postów: 139060
Sieci PLAY TEN WYROK SĄDU SIĘ NALEŻAŁ !!! DOBRZE IM TAK !!!! od miesięcy NIE MA U NICH DOBRYCH PROMOCJI I PAKIETÓW !!!!- A telefony w ABONAMENCIE mają NAJDROŻSZE !!!! na tle innych sieci komórkowych !!!.