Gość
9 października 2013 o 15:16
Liczba postów: 139018
10 milionów minus jeden. Właśnie zmigrowałem do T-mobile, bo poza ceną za połączenia liczy się również dla mnie jakość tych połączeń i to, że SMSy przychodzą po sekundzie a nie trzech dniach, jak to ma miejsce w Play.