Gość
25 września 2013 o 10:00
Liczba postów: 139054
Ludzie, trzeba słuchać co się do Was mówi. W każdej takiej rozmowie o ubezpieczeniach jeżeli już się klient zgadza MUSI potwierdzić oświadczenia gdzie jest ewidentnie powiedziane OŚWIADCZAM, ŻE PRZYSTĘPUJĘ DO UBEZPIECZENIA. A ludzie nie słuchają, za przeproszeniem na odwal się potwierdzają i potem problemy wielkie bo ktoś ich oszukał…..Wiem, z doświadzczenia, u mnie nie było z niczym problemu, nawet z rezygnacją z takiego ubezpieczenia.