Reply To: Test Kruger-Matz Live: niedrogi, a jednocześnie ultranowoczesny2018-01-23T12:47:21+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Test Kruger-Matz Live: niedrogi, a jednocześnie ultranowoczesny Reply To: Test Kruger-Matz Live: niedrogi, a jednocześnie ultranowoczesny

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140080

Zbyt różowa jest ta recenzja..zdecydowanie zbyt różowa.. Nie miałem telefonu w dłoniach, więc nie wypowiadam się na temat reszty. Lecz opis aparatu choćby przy zdjęciach, które nie są słabe, są jak na obecne czasy tragiczne! Kolory, ostrość, kontrast…przecież tutaj wszystko leży na całej linii! Potrafię wymienić sporo telefonów sprzed roku, dwóch które można kupić za podobną cenę i robią 10 razy lepsze zdjęcia (choćby tanie Nokie z WP to po prostu luksus przy tym telefonie pod względem aparatu). Wideo: „Kamera trochę rozczarowuje”…wszyscy widzą że jest źle, bardzo źle. Wg mnie autor zbyt pozytywnie wszystko opisał, tak jakby telefon prawie w ogóle nie miał wad…nie chcę domniemywać przyczyn takiego opisu i spekulować, ale…w mojej opinii recenzja aparatu/kamery jest bardzo nieobiektywna

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile