Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139055

Gdy nie było w 3G:WCDMA/HSPA/HSPA+: 850 to bym się nad nim zastanawiał a tak Areo2 nie będzie chodzić.