Jesteś tutaj:----Reply To: T-Mobile promuje migrację z Tak Tak- T-Mobile na kartę do abonamentu
Reply To: T-Mobile promuje migrację z Tak Tak- T-Mobile na kartę do abonamentu2018-01-24T17:16:44+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi T-Mobile promuje migrację z Tak Tak- T-Mobile na kartę do abonamentu Reply To: T-Mobile promuje migrację z Tak Tak- T-Mobile na kartę do abonamentu

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140037

Witam Witam i o zdrowie pytam :-). Wczoraj otrzymałem starter sim. W dniu dzisiejszym w TAK-TAK straciłem zasięg i przełożyłem kartę na abonament która przywiózł mi kurier. Dziś od godz 9.00 do godz 15,50 karta sie nie logowała a przed chwileczką właśnie się zalogowała do sieci. Na razie T-mobile nie przyznało mi jeszcze minut bo dopiero co włączyli mi numer. Też nie mogę zalogować się do iBoa bo wyskakuje błąd ale powinno sie to wszystko unormować do 48h. Na zachętę od konsultanta dostałem 20 minut abym mógł zadzwonić i wysłać smsy do znajomych odnośnie zmiany numeru także na razie nie jestem stratny bo konsultant też człowiek przyznał mi na kilka dni 20 minut jak wszystko się mi odświeży i będę się mógł zalogować do iBoa to napiszę 🙂

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile