Jestem już w t-mobile już od 1997 roku. obecnie posiadam pięć aktywnych kart sim w mojej rodzinie. Jestem zadowolony z usług, zawsze najlepszy sprzęt . nigdy jeszcze nie miałem problemu z czymkolwiek. Profesjonalna obsługa, zawsze pewny zasięg i naprawdę wszystko robią abym tylko nie przechodził do innej sieci i chyba to wychodzi.