Jesteś tutaj:----Reply To: T-Mobile ma 15 919 tys. kart SIM i konsekwentnie zyskuje abonentów
Reply To: T-Mobile ma 15 919 tys. kart SIM i konsekwentnie zyskuje abonentów2018-01-23T10:17:38+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe T-Mobile ma 15 919 tys. kart SIM i konsekwentnie zyskuje abonentów Reply To: T-Mobile ma 15 919 tys. kart SIM i konsekwentnie zyskuje abonentów

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140074

a ja przy okazji chciałbym przestrzec wszystkich przed T-mobile i doładowaniami na kartę, ostatnio doładowałem 10pl bo dostałem sms-a, że za kilka dni kończy się oferta rok ważności konta po doładowaniu i muszę doładować konto w ciągu 48h. To był praktycznie cały przekaz zawarty w tym sms i nic więcej(widać, że celowo ten sms został tak skonstruowany). OK, doładowałem konto z ich strony www. i po kilku sekundach dostałem 2 sms-y, pierwszy to potwierdzenie doładowania konta a drugi: że pobierają mi zaległą opłatę 3 złote za przedłużenie ważności oferty rok ważności konta po doładowaniu. Sam sobie jestem winny że nie zajrzałem wcześniej na ich stronę bo zanim doładowałbym konto to wcześniej przeniósłbym nr do Play, tam rok ważności konta nie kosztuje nic a Ci mnie oszwabili, oczywiście w ich wcześniejszym smsie nie było nic na temat opłaty 3 pln a ni tego czy jestem zainteresowany przedłużaniem oferty za 3 pln czy nie, po prostu odcięli mi te pieniądze z doładowania i tyle dlatego też mimo, że mam zarejestrowaną kartę dawnej Ery od roku 1998 to jak tylko znajdę wolną chwilę przeniosę się gdzie indziej (do Play albo do Plus)

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile