Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139027

mam NO GO i po doładowaniu 100 zl mam sms do Orange po 1 gr a dla takiej głupoty mam stracić bezpowrotnie RWK to ktoś żle myśli .A poza tym Orange nie ma umowy z wszystkimi krajami na sms i wtedy jest rozwiązanie dla Androida „WHATSAPP” podobny do GG (z tą różnicą że na nr tel ) i po problemie sms .Z ostatnich promocji Darmowy Numer i TOTO to wynika ze chcą żeby jak najwięcej osób pozbyło się rocznej ważności konta.SMART może być taką ofertą (ciekawe co w nim wymyślą )