Gość
2 kwietnia 2013 o 11:00
Liczba postów: 139047
Reklama nie była zła, ale i tak ja wycofali, pokazywała że nie potrzebne jest nic więcej jak tylko smartfon do płacenia, ale oczywiście musieli się przyczepić i zrobić z tego awanturę że coś jest złe. Toż to Polska.