Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

Reklama nie była zła, ale i tak ja wycofali, pokazywała że nie potrzebne jest nic więcej jak tylko smartfon do płacenia, ale oczywiście musieli się przyczepić i zrobić z tego awanturę że coś jest złe. Toż to Polska.