Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138938

Znam kilka osób pracujących w T-mobile, posiadających prawo do taryfy „ambasador firmy”, byłem bardzo zdziwiony, że korzystają z usług konkurencji. Jeśli kupują abonament z smartfonem w Plus lub Orange, bo jak twierdzą jest taniej, a jeśli telefon do rozmów to w Play, to chyba jest conajmniej dziwne ?
Jako współpracownik Orange mam prawo do telefonu z taryfą na takich warunkach jakich nie da mi inny operator… Poprostu to mi się nie opłaca.
Coś w tym T-mobile nie jest najlepiej…