Gość
1 grudnia 2012 o 13:59
Liczba postów: 139054
Gsmart 1317d to najbardziej beznadziejny telefon, jakiegokolwiek używałem. Wady:
– telefon notorycznie się przycina (np. dzwoni rozmówca a nie chce załadować się suwak do odebrania rozmowy!)
– przed updatem softu telefon regularnie się wyłączał i restartował
– bateria nigdy nie trzymała więcej niż 8 godzin, a teraz po 10 miesiącach trzyma ledwie godzinę
– aparat fotograficzny jest koszmarnej jakości, wstyd coś takiego produkować w XXI wieku. Nokie w latach dziewięćdziesiątych miały lepsze aparaty!
Zalety:
– dual-sim działa nieźle
– jest GPS i posiadając ładowarkę samochodową można używać jako GPSa w aucie
Reasumując: czas na śmietnik!