Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139027

Czy ktoś wie jak wymusić działanie w technologii LTE na tym routerze? Pobrałem najnowszy firmware ale przy konfiguracji sieci można jedynie wybrać pomiędzy AUTO/2.5G/3.5G
Jak się wybiera auto lub 3.5G to działa w HSDPA w plusie. Jestem w zasięgu LTE.