Start › Forum › Odpowiedz na:
kupiłem model ml0389. Bardzo fajny, miłe dla ucha dzwonki, dobrze wykonany, obszerna instrukcja, dobry zasięg. Obawiałem się trochę nowej marki, ale śmiało mogę ten model polecić.