Jesteś tutaj:----Reply To: Orange: 40 proc. więcej za doładowanie 25zł i 50zł
Reply To: Orange: 40 proc. więcej za doładowanie 25zł i 50zł2018-01-28T21:56:55+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange: 40 proc. więcej za doładowanie 25zł i 50zł Reply To: Orange: 40 proc. więcej za doładowanie 25zł i 50zł

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140038

*****Byłem dzisiaj w salonie Orange, podpytać o pewną promocję, o której okazało się że Pan nie bardzo ma pojęcie – ale to pomińmy. Przy okazji chciał mnie naciągnąć na funpaka 🙂 Po jego rabatach wyniosło mnie o 40złoty drożej niż teraz płace za kablówkę + internet. No to próbował wygrać dorzucając do tego telefon – z darmowymi rozmowami na stacjonarki 🙂 (kto teraz dzwoni na stacjonarki ? większość ludzi nosi komure w kieszeni a do użędu raz na ruski rok, wybulę te pare groszy ). No to Pan promocję na abonament tel. chciał mi wcisnąć do tego (w korzystnej cenie), ale jak mu powiedziałem że płace 1zł na miesiąc abonamentu w Play z darmowymi rozmowami w sieci + 0,29gr za min. do innych – Pan zwinął żagle. Zaczął coś szeptać o super telefonach.. – powiedziałem że telefonu używam do telefonowanie a nie do kręcenia seriali i innych pierdołek 🙂 Popatrzył smutno i na koniec rzucił tekst „to może pokrowiec na telefonik pan u nas kupi? „… Podziękowałem grzecznie i poszedłem w swoją stronę.. Pokrowiec ? pokrowiec przecież kupię taki sam dużo taniej w 1000 innych sklepów.. 🙂 Z pozdrowieniami dla Pana z Orange – Naprawdę Dobry Handlowiec, niestety w trochę przydrogiej sieci – jak dla mnie .

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile