Start › Forum › Odpowiedz na:
Jak są łasi na kase to sory. Mogliby spuścić z ceny telefony to by im poszly . Ale jak taki wildfire chodzi w abonamenice od 50 zł za 1 zł 🙂 to ja dziekuje