Gość
2 sierpnia 2012 o 09:24
Liczba postów: 139038
Ciekawe jakie te gadżety mają do zaoferowania ?:) jakieś słuchawki może?, fajnie by było a nawet jak i nie słuchawki to i tak fajnie, że się można podzielić zdjęciami z festiwalu od razu wśród znajomych. Darmowe WiFi od operatorów powinno być rozesłane po całej Polsce w takich miejscach spędu „człowieków”m a nie tak jak to jest w te wakacje na poniektórych plażach, regionach, itp. Co nie zmienia faktu że taki darmowy Hotspot to bardzo fajna sprawa.