Gość
12 kwietnia 2012 o 08:19
Liczba postów: 138984
Jaki ten plus jest beznadziejny i okuty. Zmęczyło mnie przeczytanie tej oferty. Są tak okuci i skąpi na pieniądze, że nie mogą wprowadzić jednolitej, czy bardziej uproszczonej oferty. Zresztą nie będzie miał racji bytu abonament powyżej 100 złotych, gdy Play zapoczątkował „formuła 4.0”, a w ślad za nim poszli inni operatorzy. Pozdrawiam myślących.