Gość
7 kwietnia 2012 o 17:01
Liczba postów: 138930
I tak nikt dotychczas nie przebił taryfy Orange Free na Kartę. Jest to najlepsza oferta pod słońcem. A gdyby Orange w tej taryfie zjechało z cenami za minutę do 20gr i sms do 10gr, wszyscy konkurenci mogli by sobie taką ofertę jedynie kopiować.