Gość
26 marca 2012 o 17:38
Liczba postów: 138956
Kupiłem poprzednią gleam, bo potrzebowałem tylko jednej dla mnie podstawowej, najważniejszej opcji – godziny na zew. wyświetlaczu, która nie gaśnie. tylko cały czas świeci. Oczywiście nic z tego. Jestem b. ciekawy, czy ta będzie to miała…