Jesteś tutaj:----Reply To: Maciej Witucki: dobrze, że kończą się ogromne fory dla Play (video)
Reply To: Maciej Witucki: dobrze, że kończą się ogromne fory dla Play (video)2018-01-25T02:14:02+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Maciej Witucki: dobrze, że kończą się ogromne fory dla Play (video) Reply To: Maciej Witucki: dobrze, że kończą się ogromne fory dla Play (video)

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140074

Operator X- płaci operatorowi Y kasę za zakończenie połączenia Y>X w swojej sieci .
Marketing tlumaczy ,że jak płaci kasę to cena za połączenie musi być wyższa.
Nie jest ważne dla X ,że przy sytuacji odwrotnej dostaje tę kasę od Y z powrotem .
Jest to tylko pretekst do utrzymania wysokich cen.
Taka sytuacja występuje przy równych MTR.
Jeśli jeden operator ma płacić zdecydowanie mniej za to samo co płaci drugi moim zdaniem jest to nieuczciwe . Jak widać gospodarka wolnorynkowa nie jest w tym przypadku wcale taka „wolnorynkowa” . Wiemy doskonale,że oferty opów są bardzo podobne dlatego mowa o ofertach, a nie o cenach jest mydleniem oczu . Każdy woli zapłacić np. 22,50 w PLAY niż 70 zł za to samo w plusie . Taką mam różnicę po przeniesieniu numeru .
Dla dzwoniących do mnie mam aparat dwukartowy w końcu i W3 musi zarobić 5 zł na rok 🙂

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile