Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139007

Tytuł artykułu zachęcał, przeczytałem i co…? O ile „słabsze” modele są jeszcze w atrakcyjnych cenach (potem robi się nieco drożej ale niech tam) to oferta ceny abonamentu i ilości minut, danych to KPINA! Abo 70 zł i i 60 min?! Operator nie zajmuje się sprzedażą tel. tylko swoich usług, tak przynajmniej w kółko trąbią, TO NIECH W KOŃCU ZAPRZESTANĄ SPRZEDAWAĆ TELEFONY, albo tak jak jest na świecie, niech tel oferują w ATRAKCYJNEJ cenie, żeby przyciągnąć klienta! Na razie to jest zwykła sprzedaż ratalna i to po zawyżonych cenach, a operator i tak jeszcze zarabia na usługach.