Gość
18 lutego 2012 o 15:40
Liczba postów: 138942
Ja też Anne zatrzymuję na dłużej , bo mi w zupełności wystarcza, a w ciągu 1 roku za dużo sobie aplikacji zainstalowałem (w tym płatne jak JUKE box) aby teraz je stracić po to tylko , żeby mieć kilka widgetów więcej.
Myślę , że na razie Belle jest niedopracowana i poczekajmy aż naprawią wszystkie niedoróbki i wydadzą upgrade.