Czekałem na test tego smartfonu. Zaskakuje ograniczenie jakości nagrywanych filmów do VGA. Jak znosi mrozy? Czy możecie to przetestować, póki one są? Dla porównania Nokia N97mini wychłodzona poniżej +7°C staje się już nieprzydatna, głównie z winy rezystancyjnego ekranu dotykowego, którego chłód paraliżuje. Proszę o testy działania fonu w chłodzie, także funkcji multimedialnych jak np. robienie zdjęć i filmowanie, póki jeszcze model testowy jest w rękach Telix.