Gość
1 lutego 2012 o 15:37
Liczba postów: 138994
@www czemu sponsorowany? Lukasz wyraził swoją opinię na ten temat. Moje zdanie jest podobne! T-Mobile jako patron ekstraklasy Polskiej Pilki Noznej jest wręcz przykladem dla innych sieci. Ostatnio była wpadka z zasięgiem na otwarciu stadionu Narodowego, więc możliwe, że kibice będą mogli liczyć tylko na zasięg od PTC ;D no i do tego jeszcze promocje 🙂