Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139047

używam tego telefonu prawie 3 lata, polecam, aktualnie oglądam się za kolejną v8 albo importem telefonu z Japonii. Działa bez zarzutu. Polecam.