Jesteś tutaj:----Reply To: Fun Pack HD w promocji pakietowej z Extra TV
Reply To: Fun Pack HD w promocji pakietowej z Extra TV2018-01-24T00:55:45+01:00

Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Fun Pack HD w promocji pakietowej z Extra TV Reply To: Fun Pack HD w promocji pakietowej z Extra TV

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140040

A do tego oferta ok, ale w moim przypadku umowę podpisałem 13.12.2011 co okazało się pechową 13-stką.
Od tego czasu TP miało 10 dni na aktywacje czyli 23 grudnia przed Świętami miało działać, ok działa ale tylko TV i internet co do telefonu to od tego czasu mój numer stacjonarny przestał istnieć i nadany został tymczasowy. Ale co z tego powinien działać max do 48/h i powinien powrócić poprzedni numer stacjonarny, co za tym idzie rozczarowanie wielkiego grona znajomych gdy dzwonili z życzeniami świątecznymi, noworocznymi i na Trzech Króli i zapewne zwykłe rozmowy telefoniczne. Wszystkie połączenia przychodzące niestety nie zastały odebrane, gdyż usłyszeli komunikat „wybrany numer nie istnieje, sprawdź numer”, „abonent jest nieosiągalny” czy „wybrany numer jest niedostępny”. Od czasu podpisania było wykonane masę połączeń do TP na numer: 801505505 w sprawie zapytania co z tą usługą i interwencji kiedy zacznie działać, wysłali techników do domu i wszystko ok, ”problem po stronie centrali”. Co śmieszne 29 grudnia na koncie TP widnieje adnotacja w zakładce zgłoszenia ze w trakcie realizacji dopiero przeniesienie numeru po mojej kolejnej interwencji tego dnia. Ale od tego czasu dalej nic… i tak kolejny tydzień, weekend bez telefonu i tylko połączenia wychodzące ale co mi z nich. W tym czasie przychodzące i wychodzące były priorytetem. W tym czasie problemy z przyśpieszeniem internetu z 1 MB/s na 2 MB/s, nakładanie się na siebie 2 linii telefonicznych, telefonu stacjonarnego (jak jeszcze działa parę dni) z telefonią internetową to stwarzało ogromne echo podczas rozmów, nawet tych wychodzących. Jak zacznie to działać dam znać, ale pozostaje mi tylko reklamacja by nie płacić za coś z czego nie można korzystać i ewentualne zerwanie umowy, ale nie interesuje mnie okres wypowiedzenia po podpisaniu umowy jak i tak wcześniej nie dałoby rady bo zamówienie nie zostało do końca zrealizowane.

Więc pozdrawiam niezadowolonych i tych zadowolonych klientów Funpack HD TP jak wam to działa. Ale czy aby wy też tyle musieliście czekać na aktywację bo ja dalej czekam. (czekam na wasze historie).

Z reklamy pozostało tylko, „Siedzę sobie na mej sofie” i czekam, czekam, czekam 🙁

Masę nerwów i niepotrzebnych problemów z tego wynikło i dalej się ciągnie.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile