Jesteś tutaj:----Reply To: W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.
Reply To: W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.2018-01-24T01:06:28+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii. Reply To: W T-Mobile później weźmiesz telefon na przedłużenie umowy w salonach i na infolinii.

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140040

A wg mnie to operator sam powinien decydować kiedy zaproponować Klientowi wymianę telefonu np. czy 4 m-ce wcześniej czy w ostatniej chwili na podstawie profilu Klienta – terminowości opłacania rachunków , wysokości rachunków itp.
Skoro można było wybrać nowy telefon nawet 6m-cy przed terminem wygasania umowy to tak jakby podpisać nową umowę na 30 m-cy a jak wiem wszyscy pukają się w czoło ,że niby jak można podpisać umowę na 30 m-cy.
Dla mnie jako abonenta T-Mobile od 11 lat posiadającego 2 nr telefonów i blueconnect propozycja przedłużenia blueconnect z umową na 30m-cy jest nieporozumieniem. Wg mnie najlepiej jest mieć umowę bezterminową z m-cznym wypowiedzeniem gdyż jak coś to można zawsze z niej zrezygnować . Podobne zmiany są już powoli wprowadzane za granicą i tak to już będzie – każdy dba o swój biznes w 1 kolejności nawet gdyby na tym mógł coś stracić ale efekt końcowy to stabilna sytuacja firmy itp.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile