Jesteś tutaj:----Reply To: Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011
Reply To: Zasady rankingu użytkowników: grudzień 20112018-01-28T11:15:27+01:00

Start Forum Inne Telix.pl Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011 Reply To: Zasady rankingu użytkowników: grudzień 2011

akmk
Member
Liczba postów: 421

Kolego stalewiak może to nie problem iść gdzieś i porobić fotki telefonem a potem je wgrać ale zwróć uwagę że fotki robione były w różnych miejscach różnymi telefonami i to wszystko moimi nawet starą nokia pierwszą z 3G i robione fotki w Irlandi a poza tym dałem tych zdjęć 140 a nie tysiąc ponieważ nie chce zapychać serwerów więc nie przesadzaj a następna sprawa to ocena artykułów więc wszystkim je wcześniej czytałem ponieważ może stosunkowo nie dawno jestem zarejestrowany ale artykuły na telixie czytam codziennie od lat i teraz je oceniam czego regulamin nie zabrania a także nie dostałem żadnego meila od administratora że postępuje niezgodnie z regulaminem.Podsumowując ,nie będę w tym miesiącu pisał już żadnych postów aby mnie koledzy nie zlinczowali a w przyszłości nie wezmę już udziału w żadnym konkursie na tym portalu po to aby każdy miał szanse wygrać jakieś nagrody a po prostu teraz dysponuje czasem więc nabijam punkty.Pozdrawiam wszystkich .

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile