Gość
5 grudnia 2011 o 21:13
Liczba postów: 138928
Plus być może kiedyś dorównywał PTC ale tylko za czasów dawnej Ery. Moim zdaniem T-Mobile Pl jest teraz lepszy nie tylko od Plusa, ale wręcz wysuwa sie na prowadzenie wśród pozostałych sieci. Zarowno oferta, zasiegiem jak i chociazby stosunkiem do abonenta. Tego nam brakowalo