Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139007

To nie jest wina softu ja wgrałem do iPhona 3GS soft 5.0.1.
A właściwie to system sam wybrał ten soft. I jest wszystko O.K.
Pozdrawiam mike777