Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138989

chce przypomnieć że plus pod nowym właścicielem jest mocno zadłużony więc nie trudno sobie wyobraźć kto za to zapłaci,tanio to już było.