Jeśli Plus wprowadzi najnowsze smartfony Samsunga z LTE w dobrych cenach promocyjnych na nową umowę, na przedłużenie umowy oraz dla zwabionych imigrantów z innych sieci, czego mu najserdeczniej życzę, to wtedy nareszcie zacznie odbudowywać swoją utraconą sławę, ponieważ na razie, poza LG Swift 3D, od lat są tam w ofercie same przeciętne badziewia. Takie działania marketingowe Plusa pobudziłyby konkurencję do adekwatnej reakcji, a skutki tylko ucieszą finansowo oraz świadczeniowo abonentów polskich sieci.