Start Forum Odpowiedz na:

wlo
Uczestnik
Liczba postów: 1131

Nagrody… Nich będą, no ale bez jaj – nie za życzenia dla siebie!! 😉 Chyba, że źle zrozumiałem i mają to być życzenia klientów – czego oczekują od operatora?