Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139013

Bardzo sympatyczny smartfon J Ja sie nie bardzo znam na sprzęcie a jestem ciekaw czy do tego urządzenia można włożyć kartę sim od internetu mobilnego i normalnie korzystać ? Chodzi mi o kartę Orange Free która jest w zestawie w Orange Freedom. Chyba że jest jakiś sposób na podłączenie modemu usb do smartfona ?