Gość
13 września 2011 o 20:09
Liczba postów: 138984
Tylko się cieszyć, że polskie premiery nie mają już takich opóźnień jak
kiedyś. W sumie trzeba
tutaj pochwalic Orange, bo często to ich zasługa, widać że polują na
klientów. Z jednej strony
dobre telefony, z drugiej ciekawe promocje np. w pakiecie z Freedomem
jest mobilny Free. Chyba muszą ostro działać, żeby zachować pozycję lidera.