Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139060

**dar** bardzo dobry pomysł i sugestia, dziwne, że do tej pory nie uruchomiono tego w telefonii mobilnej (na stacjonarce to już działa o ile pamiętam kilka lat). Może warto męczyć UKE?