Gość
30 sierpnia 2011 o 11:11
Liczba postów: 139007
Po co zabierac? Na lekcji obowiazuje „offline” i koniec. Kto sie nie zastosuje to 1. Mozna tez za kazdym razem robic kartkowke. I tak do skutku, skoro bic delikwenta , chama, prostaka nie mozna. Proste.