Reply To: Reply To: Platforma bada 2.0 dostępna dla Samsung Wave S8500- wideo2011-07-21T11:06:22+02:00

Start Forum Sprzęt Samsung Platforma bada 2.0 dostępna dla Samsung Wave S8500- wideo Reply To: Platforma bada 2.0 dostępna dla Samsung Wave S8500- wideo Reply To: Reply To: Platforma bada 2.0 dostępna dla Samsung Wave S8500- wideo

zbyszekswce
Participant
Liczba postów: 1110

Tiger – moja szczera rada – jak dla kumpla bo lubię dyskusje z Tobą chociaż często odmienne zdania mamy – KUP ale na wolnym rynku, a nie u operatora! Świetny telefon – moja dziewczyna ma go ponad 6 miesięcy i naprawdę fajny! Wiem , że ponoć do Playa i Ery trafiły jakieś DZIWNE sztuki. W Playu była ponoć seria z bad pixelami i jakąś źle dopasowaną obudową, a w erze coś chyba grzebią w sofcie bo są problemy. Ja kupiłem dziewczynie telefon w Media i NIC SIE NIE DZIEJE! Kumpel w robocie ma z ery i 2 razy był na serwisie… Ale naprawdę polecam Ci ten telefon! Co do samej Bady widzę kilka ISTOTNYCH zmian – czytaj pomysłów zaciągniętych od Androida i iOS 🙂 no ale ok zobaczymy – jak tylko się oficjalna wersja pojawi to ściągnę 🙂

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile