Reply To: Reply To: Play ma 5,9 mln klientów2011-07-20T21:54:28+02:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Play ma 5,9 mln klientów Reply To: Play ma 5,9 mln klientów Reply To: Reply To: Play ma 5,9 mln klientów

Poll
Member
Liczba postów: 1747

Słyszeć o przenoszeniu to nie to samo co wiedzieć jak to zrobić i móc to zrobić nie tracąc pieniędzy. Jeśli dziś wkurzy mnie mój operator to mam kilka wyjść – albo czekam na koniec umowy, albo przenoszę natychmiast płacąc karę umowną albo siedzę i czekam ale wtedy z czasem złość mija i znowu daję się wciągnąć w głupawą ofertę. Ja cały czas piszę o ludziach którzy, inaczej niż my forumowicze, nie interesują się telkomem i nie chce im się zawracać sobie poopy jakimiś bzdetami. Moja teściowa nawet nie wie do jakiej sieci przeniosłem jej numer i guzik ją to właściwie obchodzi bo za to ja płacę. Moi rodzice również raczej nie wiedzą w jakiej sieci są. No może znają nazwę ale nic poza tym. Jak oni mogą (bez mojej pomocy) przenieść numer jak nawet o tym nie wiedzą, nie zarejestrowali faktu istnienia takiej możliwości? Zrobią to co ja im powiem albo nie zrobią nic. Koleżanka w pracy otrzymuje stale Travelera czy coś takiego i tłumaczyłem jej co powinna zrobić już kilkanaście razy i dalej nie trafia. Ludzie, patrzcie przez pryzmat 75% użytkowników a nie przez pryzmat własnych znajomości tematu.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile