Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139013

po co oni w ogóle zaśmiecają fora tymi głupotami.Czy tym debilom w PR-ach we łbach się poprzewracało? Nokia e52 za 763 zł .BUAHAHA…