Gość
15 kwietnia 2011 o 08:53
Liczba postów: 139080
No o to chodzi, że mi juz nie pasuje. Nie potrzebuje teraz abo z telefonem i myślałem o abo bez telefonu a tutaj nie ma już atrakcyjnych ofert LP bez telefonu tylko są droższe, bo 49pln jest większe niż 34,5pln. Zobaczę co jeszcze zaproponują ale Orange kusi coraz bardziej i co ważne tam wykorzystywałbym darmowe numery, które są większym dla mnie bonusem niż SD w Play. Nie zależy mi żeby mieć dużo usług ale mieć to czego potrzebuję i płacić za to przyzwoitą cene. Play mi to kiedyś gwarantował a teraz już nie. No i ta ich awaryjność :-/