Gość
6 kwietnia 2011 o 15:42
Liczba postów: 139021
Dla mnie ten artykuł podsyca całe zamieszanie wokół sprzedaży
Polkomtela (podobno szwedzi sa zainteresowani zakupem)… Przydało by
się jeszcze zestawienie dodatkowych ekstra usług które wprowadzili dla
Klientów w tym roku… Czy się skończy na tym ze Szwedzi wprowadzą swoje
sprawdzone know how? Pewnie jeżeli na to się zdecydują na wprowadzenie
tabletów, zawiązanie umowy stalej z producentami typu Samsung czy Nokia,
wprowadzenie możliwości ubezpieczenia komórki jak to zrobił Orange to mogą trochę zyskać