Start › Forum › Odpowiedz na:
chyba żartujesz, gdyby nie było konkurencji to taki globalny operator mógłby sobie zawołać 10zł za minute i co byś zrobił? Nie przeszedłbyś do innej sieci gdzie byłoby taniej bo…nie byłoby innej sieci.