Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138932

chyba żartujesz, gdyby nie było konkurencji to taki globalny operator mógłby sobie zawołać 10zł za minute i co byś zrobił? Nie przeszedłbyś do innej sieci gdzie byłoby taniej bo…nie byłoby innej sieci.