Start › Forum › Operatorzy › Internet mobilny › Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland › Odpowiedz na: Prezentacja modemu LTE 1800 Mobyland
Gość
29 listopada 2010 o 18:34
Liczba postów: 139081
i co z tego, ze bedzie coraz wiecej przekaznikow, skoro i tak wiadomo ze wiekszosc z nich bedzie obejmowala znowu tylko duze miasta?…
co do predkosci to nawet nie trzeba pisac… (tani chwyt marketingowy, ktory nigdy sie nie znudzi)
wniosek: rewolucja na papierze, nie w eterze.