Start › Forum › Sprzęt › Sony › Znamy specyfikację Sony Ericsson Xperia X12 Anzu › Odpowiedz na: Znamy specyfikację Sony Ericsson Xperia X12 Anzu
Gość
20 listopada 2010 o 09:42
Liczba postów: 139011
a3e ma racje.
Jeszcze do tego na innych forach pisało że ma wyświetlacz 4,3 cala a tutaj 4,2 i aparat , gdzieniegdzie pisze 12mpx a tutaj 8,1