Start › Forum › Sprzęt › Pozostałe tematy › Wszyscy uznają znaczenie zachowania otwartego Internetu › Odpowiedz na: Wszyscy uznają znaczenie zachowania otwartego Internetu
Gość
17 listopada 2010 o 13:33
Liczba postów: 138935
jak to, jest teraz voip i co zabronią nici z konkurencji i a co znaszą wolnością : no też zabronią, człowiek nie może być wolny. a cha niewiedziałem.