Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Święta w Orange (video) › Odpowiedz na: Święta w Orange (video)
Gość
17 listopada 2010 o 11:30
Liczba postów: 139080
Tak pojawią się świąteczne „promocje” jak zawsze w Orange… Darmowe rozmowy itp… nie dotyczą dni .. 24, 25,26 31 grudnia i 1 stycznia 😀 :lol