Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Rynek komórkowy po IIIkw.2010 Odpowiedz na: Rynek komórkowy po IIIkw.2010

akmk
Członek
Liczba postów: 418

Orange daje darmowe startery i dlatego ma tak dużo klientów,osobiście zamówiłem 6 oczywiście tak dla jaj bo zaraz wylądowały w śmieciach,znajomi też pozamawiali po kilka sztuk także orangutanowi tylko w mojej dzielnicy pewnie przybyło ze 20 nowych użytkowników,ha-ha-ha